Skip to content

WordPress pivo Praha #36 s přednáškami o WooCommerce

Photo of Karolína Vyskočilová
Hosted By
Karolína V. and Pavel M.
WordPress pivo Praha #36 s přednáškami o WooCommerce

Details

WP pivo #36, ale s přednáškami. Téma je WooCommerce a to hlavně pro ty, kteří na něm chtějí prodávat. Od základního nastavení obchodu až po užitečné návody, kusy kódu nebo super pluginy co použít. Chceš přidat? Poslechnout si pár přednášek? Řešit vlastní WordPress problém / dotazy? Nebo dokonce nabídnout vlastní přednášku? Dej nám vědět.

PROGRAM bude upřesněn.

Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo správce stránek, které na WordPressu běží.

Potkáme se v klubu Na Věnečku. Jedná se o soukromý klub (pivo, limo, základní hospodské jídlo a bohužel NEBEROU KARTY). Nikde není žádná cedule. Když Ostrovského ulice přejde v chodník se zábradlím po obou stranách, jděte 60 metrů do kopce. První brána po pravé straně je vchod do dvora. Ujděte ještě 40 metrů a vchod do klubu najdete vlevo.

Klub Na Věnečku na Google Maps: https://goo.gl/maps/upwp7KT1x8xewfuP7

COVID-19 safety measures

Event will be indoors
The event host is instituting the above safety measures for this event. Meetup is not responsible for ensuring, and will not independently verify, that these precautions are followed.
Photo of NášWP WordPress komunita group
NášWP WordPress komunita
See more events
FREE
30 spots left