What we're about

Olsztyn Microsoft User Group (OLMUG) jest grupą profesjonalistów oraz pasjonatów, na co dzień zajmujących się technologiami Microsoft. Spotykają się, aby dzielić się swoją wiedzą oraz uczyć się od innych, bardziej doświadczonych osób. Celem grupy jest stworzenie oraz rozwój Warmińsko-Mazurską społeczność specjalistów, aby umożliwić im wymianę doświadczeń z ekspertami z poszczególnych dziedzin.

Olsztyn Microsoft User Group (OLMUG) is a group of professionals and enthusiasts who deal with Microsoft technologies on a daily basis. They meet to share their knowledge and learn from other, more experienced people. The group's goal is to create and develop a Warmian-Masurian community of specialists to enable them to exchange experiences with experts in specific fields.

Upcoming events (1)

#21 Spotkanie OLMUG

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14

UWAGA: Spotkanie zostało przeniesione na 16 kwietnia! 18:00 - Visual Studio na sterydach - Daniel Plawgo Opis prezentacji: Visual Studio jest bardzo dobrym IDE, które już z pudełka udostępnia bardzo dużo funkcjonalności. Ale można jeszcze zwiększyć efektywność pracy poprzez instalację dodatków. Podczas prezentacji pokażę Ci, które dodatki warto zainstalować. Skupię na tych bezpłatnych, ale też wspomną o tych płatnych, w które warto zainwestować. Opis prelegenta (Daniel Plawgo): Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio. 19:15 - Rekrutacja w IT - Marta Gałęziewska Opis prezentacji: Prezentacja jest dla „tych wszystkich którym się nie podoba i chcą sobie zmienić ‘’.😊Dla tych wszystkich, którzy się zastanawiają czy faktycznie tak jest, że programista może nie mieć pracy maksymalnie przez 20 minut. Dla wszystkich, którzy zastanawiali się kiedyś czy CV ma w ogóle znaczenie i czy do rozmowy rekrutacyjnej należy się przygotować? A jeżeli tak, to w jaki sposób? To ja odpowiem. Opis prelegenta (Marta Gałęziewska): Jestem rekrutrem IT, pracuje jako ekspert w dziedzinie rekrutacji i selekcji. Jako Specjalista ds. HR w SoftwareHut odpowiadam za proces rekrutacji. Moim zadaniem jest poszukiwanie talentów IT i łączenie ich z niesamowitymi możliwościami. Po godzinach jestem miłośnikiem psów, filmów, kawy oraz podróży małych i dużych. Dziękujemy sponsorom grupy za pomoc w organizacji spotkań: SoftwareHut, JetBrains, Manning Publications.

Past events (20)

#20 Spotkanie OLMUG

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14

Photos (20)