#14 Spotkanie OLMUG

This is a past event

22 people went

Location image of event venue

Details

18:00 - Zbieranie i przechowywanie zmian wprowadzonych przez użytkowania - Paweł Wołkowski

Opis prezentacji: Często się zdarza, że musimy zbierać i przechowywać informacje o zmianach wprowadzonych przez użytkownika w systemie w celu późniejszego przeprowadzenia audytu związanego z nieprawidłowościami. Możemy to robić na kilka sposobów. W trakcie tej prezentacji przytoczonych zostanie kilka metod zrealizowania tej operacji. Główny nacisk zostanie położony na gotowe rozwiązane dostarczone przez MS SQL Server 2016+ oraz bibliotekę Audit z pakietu Entity Framework Plus firmy ZZZ Project.

Opis prelegenta (Paweł Wołkowski): Programista .NET w olsztyńskim oddziale SoftwareHut. Z komputerami ma do czynienia od 1988 roku. Ewoluował od HTML 3.0 przez PHP do C#.

19:15 - CI / CD – Co to? Po co? Jak? - Jerzy Wickowski

Opis prezentacji: Podczas prezentacji opiszę czym jest Continous Integration/Delivery/Deployment. Przedstawię jakie są różnice między nimi, co możemy zyskać, a co musimy poświęcić w imię automatyzacji.

Opis prelegenta (Jerzy Wickowski): Od dziesięciu lat tworzę oprogramowanie w różnych językach i technologiach, a od ponad dwóch bloguję. Nie cierpię marnować czasu, swojego i innych. W związku, z czym jestem wielkim fanem czystego kodu i automatyzacji.

Dziękujemy sponsorom grupy za pomoc w organizacji spotkań: SoftwareHut, JetBrains, Manning Publications.