Skip to content

Oktober Meetup bij Studio Emma

Photo of Tom Van Herreweghe
Hosted By
Tom Van H. and Jachim C.
Oktober Meetup bij Studio Emma

Details

De vierde PHP-WVL meetup gaat door bij Studio Emma (http://studioemma.be), die ons ook van drankjes voorziet!

http://photos4.meetupstatic.com/photos/event/7/c/b/2/600_405211922.jpeg

We spreken af op dinsdag 7 oktober om 20u.

Schema

20:00 - 20:15: Welkomstwoordje
20:15 - 20:30: Introductie Studio Emma
20:30 - 21:15: Laravel: PHP da gin zeer doet (door Pieter Meyvaert)
21:15 - 21:30: Pauze
21:30 - 22:30: Isolating and hosting multiple PHP apps with docker (door Ike Devolder)
22:30 - ...: Socializen

Laravel: PHP da gin zeer doet (door Pieter Meyvaert)

Een introductie tot het Laravel Framework. Hoe snel prototypen met een expressief framework. Maak kennis met "Artisan", "Eloquent", "Facades" en meer.

Wie is Pieter?

Pieter is PHP Developer bij Studio Emma. Hij houdt zich vooral bezig met aanpassingen aan het Pimcore CMS en het bouwen van custom applicaties of systeemintegraties. Het liefst van al organiseert hij echter sociale babbels na de kantooruren.

Isolating and hosting multiple PHP apps with docker (door Ike Devolder)

Chroot, wa is da? Met de docker container technologie kunnen we makkelijker onze PHP applicaties isoleren van de rest van het systeem. Daarbij komt ook nog dat we heel makkelijk verschillende versies van PHP kunnen gebruiken. En zonder veel moeite verschillende extensies kunnen gebruiken zonder configuratie nachtmerrie.

Met nginx als webserver zullen we een aantal handige features van docker tonen.

https://www.docker.com/whatisdocker/

Wie is Ike?

Ike is senior (als in oud) developer bij Studio Emma. Hij doet aan programmeren. Daarnaast is hij ook bezig met workflow en speelt soms git manual. Diehard GNU/Linux gebruiker die houdt van projecten die door de community gedreven worden. Alle technologie die nieuw en shiny is interesseert hem.

Photo of PHP-WVL group
PHP-WVL
See more events
Studio Emma
Ten briele 10 bus 8 · Brugge