Next Meetup

[PL] Stary człowiek i VM
Zapraszamy wszystkich na spotkanie, które poprowadzi online Jarek Pałka, który od wielu lat jest członkiem SCKRK. Będzie on opowiadał o implementacji maszyn wirtualnych od kuchni. Ponieważ większość z nas pracuje w technologiach, które wykorzystują maszyny wirtualne pod spodem, może być to bardzo dobra okazja do poszerzenia swoich horyzontów. Jest to też dobra okazja, żeby komuś pomóc, ponieważ warunkiem udziału w prezentacji jest pomoc małemu Julkowi, który walczy z ciężką chorobą. Spotkanie odbędzie się zdalnie przez Hangout/Zoom (szczegóły zostaną podane zainteresowanym w późniejszym terminie). Zapisy odbywają się na Facebooka poprzez przesłanie Jarkowi potwierdzenia przelewu dla Julka na konto Fundacji Iskierka. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/366193627124681/?active_tab=about --- For our English speaking members: Jarek Pałka, long time member of SCKRK is organising an online presentation about Virtual Machine implementation techniques for charity. The presentation will be in Polish, but if you are interested in attending it in English, please let Jarek know. If enough people show interest, he can do another talk for you.

Online Webinar

Online · Kraków

2 comments

  Past Meetups (109)

  What we're about

  Public Group

  SCKRK spotyka się co dwa tygodnie, by dyskutować na różne tematy okołoinformatyczne, jak choćby Amazon Dynamo, Paxos, DDD, Lean Startup, DCI czy też pisanie kodu przyjaznego testom.

  Można powiedzieć, że jesteśmy klubem czytelniczym - zazwyczaj rozmawiamy o uprzednio wybranym tekście. Nie jesteśmy przywiązani do żadnej szczególnej dziedziny - propagujemy podejście language agnostic i właściwie to rozmawiamy o wszystkim, o czym napisano jakiś ciekawy artykuł. W zakresie IT, oczywiście.

  Prócz regularnych spotkań, SCKRK odpowiada również za krakowską edycję warsztatów Code Retreat, a część jego członków angażuje się w działania Krakowskiego Hackerspace'a.

  Members (1,476)

  Photos (287)

  Find us also at