Vilnius PHP

Vilnius PHP Meetups
Vilnius PHP Meetups
Public group
Location image of event venue

Details

PRANEŠĖJAI

Marius Balčytis
Semantinis versijavimas ir kontraktai programiniame kode

Norint pagaminti dideles, patikimas sistemas greitai, visuomet naudojamės kitų ar savo pačių parašytomis bibliotekomis. Taip galime perpanaudoti kodą - ne tik savo pačių rašytą, bet ir bet kieno kito iš Open Source Community. Deja, augant komponentų kiekiui, tampa vis sunkiau suvaldyti jų visų priklausomybes, kad visos dalys derėtų tarpusavyje. Susitikę būtent ir pašnekėsim, kaip galime tas priklausomybes valdyti ir kaip išvengti didesnių problemų vystant tuos komponentus.

---

Daumantas Urbanavičius
Event’ų ir observer pattern’o naudojimas - pavyzdžiai ir skirtingi use case’ai

Kas yra observer ir kaip tai veikia Logas Automatinis logas Notifikacijos Reportų generavimas eventų pagalba Rūšiavimo indekso atnaujimas eventų pagalba

---

Žilvinas Kuusas
Continuous Delivery: praktika ir nauda

Sparčiai auganti sistema su įvairiom posistemėm ir sulėtėjęs developmento procesas privertė susimąstyti - kokiom priemonėm galima būtų viską paspartinti? Neaukojant kokybės, nes kokybė pagrindinis mūsų kriterijus. Nepridedant papildomos darbo jėgos, nes papildomos žmogvalandės nevisada garantuoja didesnį vertės kūrimą. Tad tikslas - identifikuoti problemas ir sumažinti vieno developerio užduoties gyvavimo laiką: nuo kodo rašymo pradžios iki išėjimo į produkcinę aplinką.

------------

VIETA
Adresas: Jasinskio g. 16, įėjimas netoli "IKI" parduotuvės

Afterparty - vietoje.