WordUp Warszawa #bloger 10.02.2020

WordUp Warszawa
WordUp Warszawa
Public group

HubHub Nowogrodzka Square

Al. Jerozolimskie 93 · Warszawa

How to find us

Al. Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square.

Location image of event venue

Details

10. 02. 2020 w HubHub Warszawie odbędzie się WordUp #bloger - spotkanie osób zainteresowanych tworzeniem strony w oparciu o WordPress.
W ramach ścieżki #bloger prezentacje skierowane są do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w środowisku WordPress. Początkujący otrzymają solidny zastrzyk wiedzy, a i bardziej doświadczeni powinni również skorzystać z obecności na meetupie.

Planujemy 4 prezentacje i spotkanie kuluarowe (zapewniamy napoje).
W tym momencie mamy potwierdzone dwa wystąpienia.

>> Jak ładnie i czytelnie pisać w internecie (typografia) opowie Marcin Andrzejewski (https://marcinandrzejewski.pl/).

Marcin Andrzejewski to oświadczony ekspert ds. wizerunku oraz komunikacji specjalizujący się w kampaniach wyborczych i sprzedażowych. Projektant graficzny skupiający się na projektowaniu opartym na liternictwie i komunikacji wizualnej.
Członek polskiej społeczności skupionej wokół WordPressa i organizator WordUp! Kalisz.
W swej pracy wykorzystuje umiejętności z zakresu brandingu, grafiki, liternictwa, znajomości mediów społecznościowych. Sprawnie posługuje się narzędziami i technikami takimi jak WordPress, Adobe Creative Suite (Cloud), HTML, CSS… a także metodologią treningu w sportach wytrzymałościowych.

>> O tym jak dbać o stronę aby była szybka i bezpieczna opowie Krzysiek Radzikowski (https://radzikow.ski/)

Krzysiek Radzikowski to internetowy wszytskoogarniacz. SEOwiec i SEMIta oraz programista. Zajmuje sie optymalizacjami i audytami seo/sem CMSow Wordpress Joomla Prestashop i podobnych.

>> Jak w prosty sposób uruchomić sprzedaż na swoim blogu z wykorzystaniem WooCommerce - wyjaśni Paweł Tarasiuk.

Paweł Tarasiuk to Lead WordPress Developer w Inspire Labs. Web Developer z 13 letnim doświadczeniem. Od 2012 roku związany z WordPress-em. Porzucił frontend na rzecz backendu. Pasjonat motoryzacji, miłośnik rajdów samochodowych.

>> TBD

Zapraszamy!

Jeśli chcesz wystąpić na WordUp lub jest jakiś temat, o którym warto opowiedzieć - daj nam znać. Jesteśmy na FB (https://web.facebook.com/WordUpWarszawa) i na wordup.waw.pl

----

Lokalizacja
HUBHUB, Al. Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square.
https://goo.gl/maps/WKMV6Zkqz2k

Pamiętajcie! Na WordUp obowiązują bezpłatne zapisy na Meetupie, ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc na sali. Jeśli się zapisałeś, prosimy przyjdź. Jeśli jednak nie możesz być - zrób miejsce dla innych i daj nam znać. Dziękujemy!

WordUp to nie tylko prelekcje! Przygotujcie wizytówki. Zależy nam i mamy nadzieję, że również Wam, żeby się poznać, dlatego zrobimy krótki networking.

Partnerzy:
WordUp Warszawa wspierają KERRIS Group, HubHub, Inspire Labs i grupa zapalonych fanów WordPressa :)
Dziękujemy!

Nasz facebook: https://web.facebook.com/WordUpWarszawa/