What we're about

Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się oraz brania aktywnego udziału w spotkaniach oraz dyskusjach!

Upcoming events (1)

145. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET ONLINE

Needs a location

Zapraszamy na 145. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET ONLINE.

Join online:
https://youtu.be/6Ku9s2VO0XQ
https://www.facebook.com/WrocNET/posts/pfbid0UsND4A2efGx2R3NAtx93ryX1fBuWNzDuDMKzogWd22vD1KCuEYxdpJKkRSnDUvXTl

🔊 [PL] "Nigdy więcej nie trać danych, czyli Event Sourcing na ratunek!" Czy czujesz, jak w Twojej aplikacji dane przeciekają Ci przez palce? W dzisiejszych czasach informacja i dane to najcenniejsze zasoby. Tradycyjny sposób nadpisywania aktualnego stanu może nie być już wystarczający. Na prelekcji pokażę, dlaczego Event Sourcing jest wzorcem, który pozwala bezstratnie zachować, a następnie analizować operacje zachodzące w naszym systemie. Poparte to będzie praktycznymi przykładami z użyciem .NET i EventStoreDB.

👨🏼‍🎓 Oskar Dudycz
Od ponad 14 lat tworzę pragmatycznie systemy bliskie procesowi biznesowemu. Karierę rozpocząłem zanim istniał StackOverflow. Jestem programistą, bywam liderem technicznym, architektem. Aktualnie pracuję jako Developer Advocate w Event Store gdzie tworzymy bazę dedykowaną do Event Sourcing. Aktywnie działam w społeczności Open Source. Jestem jednym z maintainerów biblioteki Marten. Moim obecnie największym zainteresowaniem jest Event Sourcing i tworzenie systemów, które robią to co powinny. Staram się pokazywać praktycznie, jak to robić na co dzień. Dzielę się swoim doświadczeniem na blogu: https://event-driven.io oraz newsletter: https://www.architecture-weekly.com/.

-------------------------------------------------------------------------------

🔊 [PL] Dyskusja na temat tworzenia kursów w IT
Zostaną poruszone takie kwestie jak:

Robienie kursu w IT - hot or not?
Co było najtrudniejsze w robieniu kursu?
Kurs techniczny czy miękki?
Jak wybrać temat i zakres kursu?
Dla kogo przygotować kurs?
W jaki sposób przedstawić swój kurs?
Co czyni kurs wyjątkowym?

👨🏼‍🎓 Weronika Mularczyk
Programistka łącząca również inne role, między innymi związane z zarządzaniem projektami. Autorka bloga programistycznego https://www.programmer-girl.com, twórca kursu https://kursazuredevops.pl oraz współorganizator Wrocławskiej Grupy .NET https://www.wrocnet.org. Microsoft MVP od 2020 roku. Od kilku lat kieruje projektem open source https://www.devadventcalendar.pl. Poza światem IT skupia się na swoich hobby: planszówkach i escape roomach.

👨🏼‍🎓 Adam Kamizelich
Programista .NET od 11 lat, mentor, mąż i ojciec 4 dzieci i vlogger. Zajmuje się w życiu wieloma rzeczami i lubi odpalać nowe projekty „tu i teraz z tym co ma". Chętnie dzieli się swoją wiedzą w sieci. Od 2020 roku prowadzi projekt {http://gotoit.pl}, w ramach którego tworzy programy edukacyjne i kursy online i pomaga początkującym programistom zacząć w IT bez względu na ich wiek i wykształcenie.

Past events (145)

144th meeting of Wrocławska Grupa .NET ONLINE

Needs a location

Photos (358)