88. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

Wrocław .NET User Group
Wrocław .NET User Group
Public group
Location image of event venue

Details

Zapraszamy na 88. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET. Tym razem przygotowaliśmy następujące tematy:

Do IT right - what (not) to put on your resume - Ewelina Dańczuk

Skrupulatnie przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zastanawiasz się, jakie padną pytania i co na nie odpowiesz. Skupiając się na samej rozmowie, możesz jednak zapomnieć o tym, co będzie działo się przed rozmową, a co jest równie istotne. Twoje CV! Podczas prezentacji dowisz się w jaki sposób można pokazać w swoim CV, że zatrudnienie Cię przyniesie wartość dodaną potencjalnemu Pracodawcy. Dowiesz się również jak zbudować swoje CV aby zdobyć uwagę rekrutera, a co za tym idzie, zostać zaproszonym na spotkanie. Otrzymasz również kilka rad co (nie) powinno znaleźć się w dobrze napisanym i przyciągającym uwagę résumé.

Ewelina Dańczuk. Z wykształcenia badacz społeczny. Z zamiłowania rekruter. Pasjami zakochana w IT. Zafascynowana procesem powstawania kodu. [Magia!] Po godzinach wielka fanka konferencji IT, gdzie uwielbia poznawać nowych, fascynujących ludzi. Wychodzi z założenia, że praca powinna być pasją. Obecnie związana z Volvo gdzie skutecznie łączy swoje zainteresowania z życiem zawodowym.

Moja podróż do Krainy Ekstremalnej Współbieżności w .NET - Szymon Kulec

Programowanie współbieżne jest dziś konieczne aby tworzyć wydajne aplikacje. Język C# jak i cała platforma .NET pomagają developerowi tworzyć takie rozwiązania z dużą łatwością. Czy możliwe jest zatem wytwarzanie wydajniejszych aplikacji, używając podejść innych niż Taski i async/await?

Podczas prezentacji będziemy pokażę jak używając współczesnego hardware'u stworzyć struktury danych i software przetwarzający miliony operacji na sekundę. Podróż ta przeprowadzi Cię od samych podstaw "mechanical sympathy" aż do poprawnie zbudowanych abstrakcji, na których można bazować super szybkie aplikacje.

Zapnij zatem pasy, to będzie niesamowita podróż!

Szymon Kulec. Lider warszawskiej grupy .NET, prelegent, specjalista IT. Zainteresowany zarówno IT w skali makro (architektura), jak i mikro (performance, zrozumienie współczesnego hardware'u). Miłośnik DDD i zorientowania na zdarzenia a także dobrze wyseparowanych usług. Jego blog możecie znaleźć pod adresem blog.scooletz.com (https://blog.scooletz.com/).

Podczas spotkania rozlosujemy nagrody!