Past Meetup

111. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET

This Meetup is past

132 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na 111. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET.

Tematami nadchodzącego spotkania będą:

Maciej Jędrzejewski - Machine Learning w .NET - czyli podróż tam i z powrotem
------------------------------------------------------------------------------------
Sztuczna inteligencja, machine learning - przyszłość, a nawet teraźniejszość w systemach na całym świecie. Analiza danych, podejmowanie na ich podstawie decyzji. Czym są te zagadnienia, w jaki sposób rozpocząć przygodę z machine learning w .NET? - na te i inne pytania odpowiem podczas prezentacji.

Programista, prelegent, bloger oraz jeden z głównych twórców strony poświęconej społeczności .NET - http://netdevelopers.pl. Autor
szkoleń związanych z .NET i Angular. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Angular freak. W wolnym czasie oglądam polską ekstraklasę i piszę swój pierwszy kryminał.

Można mnie znaleźć na:
Facebook: maciejjedrzejewskiblog
Twitter: @mjjedmac
Blog: maciejjedrzejewski.pl

Michał Gellert - Jak jedząc sernik zarobiłem 300$ - kursy online jako dodatkowy dochód dla programisty
------------------------------------------------------------------------------------
W trakcie prezentacji pokażę w jaki sposób udało mi się wykreować niemalże pasywny dochód poprzez rozpoczęcie tworzenia własnych kursów online. Opowiem o tym co się u mnie sprawdziło, oraz dlaczego się sprawdziło, a także jak tą ścieżkę powtórzyć. Będzie konkretnie o pieniądzach, z pokazaniem wykresów, oraz ciekawymi informacjami z pierwszej ręki. Bez słodzenia, naginania, czy lania wody.

Michał Gellert to programista z około 3 letnim doświadczeniem komercyjnym. Aktualnie współpracuje z Datarino jako developer, a tam backend, frontend i mobile. Po za tym bloguje na michalgellert.pl, vloguje na youtube/programistaHumanista, sprzedaje własne kursy online, oraz kilka dodatkowych okołoprogramistycznych aktywności. A na wakcje - tylko w góry!

------------------------------------------------------------------------------------
Sponsorem spotkania jest PGS. Standardowo podczas spotkania, networking, napoje i dobre towarzystwo.