What we're about

Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java (Poznań JUG) działa od 2004 roku, jest tym samym jedną z najstarszych i największych tego typu grup w Polsce. W spotkaniach Poznań JUG uczestniczą zarówno studenci, nauczyciele akademiccy, doświadczeni programiści i architekci z wieloletnim doświadczeniem. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Działania te są w praktyce realizowane poprzez organizowanie darmowych seminariów technicznych, które każdorazowo gromadzą od 30 do 100 entuzjastów technologii powiązanych z językiem Java. Ponadto od roku 2007 w wyniku działań Poznań JUG zorganizowano szereg warsztatów i konferencji. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) międzynarodowa konferencja GeeCON ( http://geecon.org ), która to jest jednym z największych międzynarodowych wydarzen tego typu w tej części Europy.

Nagrania ze spotkań na kanale youtube: https://www.youtube.com/channel/UCNQqIfvcYb... (https://www.youtube.com/channel/UCNQqIfvcYb1nWNFP-X1woAQ)

Zgłaszanie propozycji spotkań: https://github.com/PoznanJUG/meetings

Upcoming events (1)

JUGademy, start sezonu #05 - "12+ rad na początek i Q&A z ekspertami"

JUGademy w 2022 roku rozpoczyna się z przytupem! Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się[masked] o godz. 19:00.

Podczas pierwszego spotkania w 2022 roku będziemy gościć takie ekspertki i ekspertów jak:
- Adam Dubiel
- Grzegorz Piwowarek
- Jakub Nabrdalik
- Jakub Pilimon
- Jarosław Pałka
- Jarosław Ratajski
- Mirosław Zelent
- Olga Maciaszek-Sharma
- Paulina Sadowska
- Piotr Stapp
- Sławomir Sobótka
- Tomasz Nurkiewicz
- Magda Stożek

Każde z nich będzie miało 5 minut, aby przekazać swoje życiowe lekcje dla początkujących programistek i programistów. W tej niecodziennej konwencji chcemy dać Wam szansę zaczerpnięcia z doświadczenia naszych gości.

Chciał(a)bym uczestniczyć, co muszę zrobić?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na tym meetupie i dołączysz do nas 19 stycznia na zoomie!

Po spotkaniu nie zapomnij ocenić spotkania i napisać tutaj o swoich wrażeniach.

Podziękowania:

Tradycyjnie dziękujemy naszym partnerom Wydziałowi Informatyki Politechniki Poznańskiej (WIPP). Allegro za udostępnienie zooma.

Jeżeli przegapiłeś poprzednie spotkanie, to nic straconego! Nagranie pojawi się wkrótce na kanale YT - Poznań JUG linki zamieścimy też na stronie https://jugademy.github.io/

Photos (62)