• Allegro Tech Live #24 - Automatyzacja i usługi biznesowe w Allegro

  REJESTRACJA NA WYDARZENIE ---> https://app.evenea.pl/event/allegro-tech-live-24/

  Allegro Tech Live to w 100% zdalna odsłona naszych stacjonarnych meetupów Allegro Tech Talks. Kiedyś spotykaliśmy się w naszych biurach, a teraz to my gościmy u Was 🙂 A więc usiądźcie wygodnie na kanapie, zaopatrzcie się w ulubiony napój i odpalcie nasz live stream.

  Data:[masked]
  Godz: 18:00 - 19:30
  Miejsce: YouTube, link wyślemy do osób zarejestrowanych na wydarzenie

  Allegro składa się z wielu, współpracujących ze sobą obszarów. Jednym z nich jest Business Services and Automation, w skrócie BS&A. Pomimo tego, że brzmi to trochę enigmatycznie, postaramy się przybliżyć, co stoi za tym terminem. Porozmawiamy o roli i celach BS&A w strukturach organizacji, używanych technologiach oraz o stojących przed nimi wyzwaniami! Dowiemy się też, w jakich miejscach zaprzęgamy do pracy boty.

  W dyskusji udział wezmą:

  Agnieszka Jagusiak - Senior Manager, odpowiada za obszar technologii na potrzeby obsługi klienta w Allegro. Poza tym jako coach pomaga w rozwoju liderom i managerom oraz prowadzi zajęcia dla studentów Collegium Da Vinci w Poznaniu z Zarządzania projektami i usługami IT.

  Marcin Springer - Odpowiada za usługi IT pozwalające pracownikom Allegro efektywnie realizować swoje zadania. Mowa tu o systemach komunikacji wewnętrznej, pracy grupowej czy samych stacjach roboczych. Marcin, od roku, rozwija również w allegro centrum kompetencji ds. automatyzacji, dzięki któremu wiele standardowych i powtarzalnych prac już dziś realizowanych jest przez roboty, a ludzie mają więcej czasu na realizację bardziej złożonych i kompleksowych zadań.

  Rozmowę poprowadzi Karol Teske - Od 3 lat inżynier oprogramowania w zespole API Allegro.

  Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach na Youtube bądź na Czacie na facebooku!