What we're about

Welcome to Czech PASS! We are local user group of SQL Server professionals and enthusiasts. We continuously build a community that forms a free platform for sharing of know-how from all areas attached to Microsoft Data Platform - SQL Server. We are the first community of its kind in the Czech Republic.

Anybody who is interested in its administering, maintenance, troubleshooting, consulting or who is developing solutions, applications, business intelligence topping or is just SQL Server student or enthusiast is more than welcome to join!

We are located in Prague, the Czech Republic. Once a month we organize an evening meetup. The topic and schema is always open, so don't hesitate to contact us if you or your company would like to share some thoughts or just participate in organization!

Once a year we organize a full day conference about Microsoft Data Platform:
SQL Saturday 2018 (http://www.sqlsaturday.com/779)
SQL Saturday 2019 (https://www.sqlsaturday.com/889/eventhome.aspx)

You can also reach us on Slack - http://bit.ly/SlackCzechPASS .

Follow us on LinkedIn - https://www.linkedin.com/groups/8465991/

Like us on Facebook - https://www.facebook.com/czechpass/

Tweet with us on Twitter - https://twitter.com/sqlpass_cz

Upcoming events (1)

Recept na datový koláč & SharePoint jako zdroj dat pro Power BI

=================================================================== Zdravím všechny, tato akce se bude konat on-line. Akce bude vysílána zde https://www.twitch.tv/czechpass Pokud byste chtěli klást otázky, je nutné se zaregistrovat na twitch. =================================================================== Czech PASS Vás zve na další Power BI akci! Tentokrát hostí Jaroslava Rekena a Janu Babáčkovou. Prezentace: 1) Recept na datový koláč s příchutí Power Platform - Jaroslav Reken 2)SharePoint jako zdroj dat pro Power BI – Jana Babáčková Detail: V první části Vám Jaroslav Reken poodhalí svou kulinářskou specialitu. Vždy vás zaujímalo ako pripraviť chutný dátový pokrm, ktorý môže poslúžiť ako poobedňajšia „svačinka“ a zároveň môže nakŕmiť zástupy ľudí hladných po dátach vo vašej organizácii? Recept je nasledujúci: · 1 pohár Dynamics 365 · 1 pohár Power Apps · 5 lyžíc Common Data Service Pripadajte tieto prísady do veľkej misy Power BI, zamixujte s Power Query a pečte 30 minút pri Office 365 stupňoch. Podávajte vychladené na Azure tanieri. Šéfkuchár Jaroslav Reken vám prinesie tipy a triky pre masovú výrobu a konzumáciu. Ve druhé části se s Janou Babáčkovou podívate na možnosti propojení SharePointu online i on-premise a Power BI v několika zajímavých příkladech. Tohle spojení má smysl! Speaker's Bio: Jaroslav Reken - Microsoft Data platforme sa venujem už 10 rokov. Prešiel som si v tejto oblasti od vývoja Microsoft BI riešení cez stavbu infraštruktúry pre Microsoft BI riešenia až po predaj Microsoft BI riešení. Microsoft BI svet ma veľmi baví a rád sledujem nové trendy v tejto oblasti ako aj u konkurenčných technológií. Najdôležitejšie pre mňa je, že sa neustále posúvam v skúsenostiach a vedomostiach v tejto oblasti. Jana Babáčková - Pracuji jako SharePoint konzultant pro společnost Konica Minolta BS Europe a mojí specializací je sice SharePoint, ale Power BI je v těsném závěsu hned za ním a oba produkty používám každý den. Jsem také jedním ze zakladelů neziskové organizace iLikeSharePoint CZ, která pořádá pro lokální SharePoint User Group komunitu nejrůznější konference, workshopy a webináře už 7 let a jednou do roka se pravidelně účastním Digitálních Akademií s CzechITas, kde jsem ženám a dívkám mentorem pro Office 365 a právě také Power BI. Czech PASS Web: http://wwww.czechpasss.org Czech PASS Twitter: http://www.twitter.com/sqlpass_cz Czech PASS Slack: http://bit.ly/SlackCzechPASS Czech PASS LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/czechpass/ Czech PASS Facebook: https://www.facebook.com/czechpass/

Past events (61)

Praktické tipy pro Power Query & Power BI a IoT

Online event

Photos (442)